Signatekma Anonim Şirketi, 2007 yılında İzmir'in Torbalı ilçesinde kurulmuştur. 5.000 m2 kapalı alan olmak üzere 10.000 metrekarelik üretim tesisi ile Türkiye’nin yol çizgi boyası konusunda uzman en büyük üreticisidir. Kurulduğu günden itibaren üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Yol çizgi boyaları ve yol çizgi sektöründe kullanılan trafik güvenliği malzemelerinin üretimini yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede yol çizgi boya üretimi sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Üretimde başarı, sürekliliğin teminatı ile Türkiye ve çevre ülkelerde yol çizgi boya üretimi konusunda tesisi ve formülleriyle sektöründe lider konumdadır. Hammadde üreticileri ile beraber yürüttüğü AR-GE çalışmaları sonucunda Türkiye’de kendi hammaddesinden üretilmiş ambalajla herhangi bir atığı olmayan termoplastik yol çizgi boyaları ve zararlı uçucu bileşeni olmayan çevreye duyarlı yol çizgi boyaları üreterek birçok ilke imza atmıştır.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Yol Çizgi Boyaları ve trafik işaretlemelerinin üretim ve uygulamasını yapmakta olan grup firmalarımız, Dünya standartların da çevreye uyumlu, sürekli gelişen hızlı teknolojisi, yapıcı ve güvenilir ilkesi ile kalite standartlarının üstünde bir hizmet sunmaktadır.
TS EN 1871 standartlarında 16 çeşit yol çizgi boyası üreten Signatekma, başta Türkiye’nin yakın coğrafyasında bulunan ülkeler olmak üzere yol çizgi boyalarını yaklaşık 70 ülkeye ihraç etmektedir.
 
Signatekma A.Ş. Gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir