Signatekma Anonim Şirketi, 2007 yılında İzmir'in Torbalı ilçesinde kurulmuştur.3.600 m2 kapalı alan olmak üzere 8.000 metrekarelik üretim tesisine sahiptir. Kurulduğu günden itibaren üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.
Yol çizgi boyaları ve yol çizgi sektöründe kullanılan trafik güvenliği malzemelerinin üretimini yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede yol çizgi boya üretimi sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Üretimde başarı, sürekliliğin teminatı ile Türkiye ve çevre ülkelerde yol çizgi boya üretimi konusunda tesisi ve formülleriyle sektöründe lider konumdadır.
 
Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Yol Çizgi Boyaları ve trafik işaretlemelerinin üretim ve uygulamasını yapmakta olan grup firmalarımız, Dünya standartların da çevreye uyumlu, sürekli gelişen hızlı teknolojisi, yapıcı ve güvenilir ilkesi ile kalite standartlarının üstünde bir hizmet sunmaktadır.
 
Signatekma A.Ş. Gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.